MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8393205
nr 839 3205
Chiffonjé
1800-tal, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 146 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 augusti 2013
kl 19:31:03
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr